Registry::getDomainName()

O nás

Rodinná firma SEGA JIHLAVA s.r.o. byla založena v Jihlavě v roce 2001 bratranci Romanem a Martinem Váňovými. Od dob, kdy jsme ve volném čase s vozíkem připojeným za auto objížděli své první zákazníky, jsme se posunuli k moderní firmě s 20ti zaměstnanci, která nabízí kompletní realizace garážových vrat a bran – od zpracování nezávazné nabídky a návrhu, přes samotnou realizaci (montáž či výrobu) až po následný servis a poradenství. Nyní jsme největším dodavatelem vratové techniky na Vysočině.
Máme obchodní zastoupení jednoho z největších českých výrobců vrat firmy TRIDO a největšího evropského dodavatele vratové techniky firmy HÖRMANN. Proto dnes dokážeme nabídnout veškeré typy garážových a průmyslových vrat – sekční, výklopná, rolovací, křídlová, rychloběžná, odsuvná nebo skládací. Zabýváme se také kompletní stínící technikou od největšího českého výrobce CLIMAX - předokenní rolety, markýzy, venkovní a vnitřní žaluzie. V nabídce máme rovněž bioklimatické pergoly ARTOSI od firmy ISOTRA.
Od začátku se specializujeme na vlastní výrobky pro oplocení pozemků – posuvné a křídlové brány a branky, kompletní plotová pole ze železa a hliníku, případně dřevoplastu a plastu značky SEGATE. Vše dokážeme zautomatizovat pomocí německých pohonů Sommer a Hörmann na dálkové ovládání.
Působíme převážně na Vysočině, ale zakázky realizujeme po celé ČR, někdy i v zahraničí. Sídlíme v Jihlavě na Humpolecké ulici č. 24, kde najdete také naši vzorkovou prodejnu. 
Rozvíjíme se a rosteme. Připravujeme stavbu nové administrativní budovy, velké moderní zámečnické haly, vyvíjíme nový typ bran, plotů a pergol.
Za 20 let existence firmy si naše služby výrobky pochvalují tisíce spokojených zákazníků. 
Troufáme si říct, že o vratech za ta léta víme úplně všechno. Obraťte se na nás. 
OTEVÍRACÍ DOBA: PO - PÁ 7.30 – 16.00 hod
tel.: 728 201 235, 723 246 372
email: sega@ji.cz Humpolecká 345/24
586 01 Jihlava, Staré Hory
IČ.: 29197996
DIČ: CZ29197996
Vysočina
Kontaktujte nás
Garážová vrata, Vjezdové brány, pohony vrat a bran, Markýzy, Předokenní rolety, Venkovní žaluzie, ploty a zábradlí pro města: Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Hrotovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Dukovany, Rouchovany, Telč, Humpolec, Kamenice nad Lipou, Habry, Golčův Jeníkov, Polná, Přibyslav, Ždírec nad Doubravou, Velké Meziříčí, Chotěboř, Nové Město na Moravě, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Pacov, Dačice, Želetava, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice
(c) 2024 www.sega.ji.cz | design Marketing Revolution | realizace 3Nicom websolutions s.r.o.